Čtení ke kávě

Spolupracujeme s 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >>
Proč jsi to jen chtěla vědět - Cleveland Karen - Musím to vědět

RECENZE knihy: Rudá hvězda, ona je to spíše červená hvězdička, na přebalu knihy naznačuje, že čtení bude o komunismu. Ve skutečnosti jde o thriller ze současnosti jedné americké rodiny a pátrání po spících ruských agentech ve vlastních řadách, dokonce ve vlastní rodině.

více
Dokonalý manžel - Greer Hendricks, Sarah Pekkanen - Manželka mezi námi

RECENZE knihy: Vanessa potkala muže snů - bohatého prince, který by jí snesl i modré z nebe, kdyby ho chtěla. Muže, který ji utěšil, když jí tekly slzy z očí, podpořil ji a ochránil, kdykoliv to potřebovala. Richard je dokonalý muž, ale má pro Vanessu už jednu vadu - rozvedl se s ní a svatba s její nástupkyní je na...

více
Pýcha a předsudek dneška - Sittenfeld Curtis - Pýcha, předsudek a seznamka

RECENZE knihy: Pan Bennet má pět dcer. Nejstarší bude čtyřicet, nejmladším je něco málo přes dvacet. Čtyři jsou hezké, pátá méně, ale všechny chce jejich máma co nejdříve provdat. Ani jedna ale její dohazování a svatbu neberou vážně. Romantický román z pera americké spisovatelky, novodobá podoba klasiky od Jane Austen má název Pýcha, předsudek a seznamka.

více
Severské povídky jinak - Tidbecková Karin - Sobí hora

RECENZE knihy: Anotace vás “naláká” na povídky kombinující svět fantasy, magický realismus, science fiction a severské lidové pověsti s imaginárními bytostmi. “Co prosím? Co je to za blbost?” zněla má zděšená první reakce, když jsem se snažila přeložit si jednotlivé pojmy a chtěla si představit jejich propojení. Mě takový úvod knihy neprozradil o obsahu vůbec nic, ale teď po přečtení...

více
Komiksové dějiny Evropy - Haškovec Vít - Malované dějiny Evropy

RECENZE knihy: Dějepis mi ve škole nevoněl. Byla to jen čísla, jména a události, souvislosti mi z přemíry toho všeho unikaly. Ze všeho v dospělosti zůstal jedině pocit, že si toho o dějinách pamatuji opravdu velmi málo. Proto vítám příležitost, kdy si tyto informace můžu utřídit a pomocí obrázků, jako dítě, zapamatovat.

více
Paris B.A. - V pasti lží

KÁVA vylitá v knize:     V této knize se doma dělá káva jen z kapslí. :-(

více
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >>