Čtení ke kávě

Spolupracujeme s 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >>
Pátý případ Doktora Proktora - Nesbø Jo - Zachrání Doktor Proktor Vánoce?

RECENZE knihy:   Doktor Proktor už dokázal mnoho - vynalezl prdící prášek, vanu času, neviditelný bumerang, ale teď je před ním úkol obzvláště zapeklitý. Dokáže zařídit, aby byly Vánoce opět pro všechny? Tak na rovinu: je to pohádka ... takže jak by to mohlo asi dopadnout?

více
Jako zvířata v zoo - Phillipsová Gin - Tři hodiny v zoo

RECENZE knihy: Máma a syn jsou na své pravidelné pravidelné procházce na hřišti v zoo. Čtyřletý Lincoln si tam hraje s figurkami hrdinů. Jeho máma Joan ho ale vnímá jen na půl ucha a vznáší se myšlenkami někde jinde. V okolí nikoho není ani vidět, ani slyšet. Blíží se zavírací doba zoo, a tak Joan chvatně ukončuje fantazie svého syna i...

více
Enso - Thériault Denis - Podivuhodný život osamělého pošťáka

RECENZE knihy:    Bilodo si žije svůj samotářský život v kanadském Québecu, kde pracuje jako obyčejně neobyčejný pošťák. Do revíru jeho obchůzek patří i Buková ulice a všech jejích tisíc čtyři sta devadesát pět schodů. Svou práci miluje a je v ní opravdu dobrý. Třídění dopisů zvládá technikou krupiéra rozdávajícího karty a adresáty důvěrně zná.

více
Šesté okno z pěti

KÁVA vylitá v knize:   “Becky, která se mezitím vrátila do operačního střediska, zaslechla ta slova v okamžiku, kdy si šla uvařit čaj. Ve škole měli sice celé odpoledne k dispozici teplé nápoje, čaj byl ale až moc vylouhovaný a káva chutnala jak voda z nádobí, proto dostala chuť na poctivý hrnek.”

více
Šesté okno z pěti - Abbott Rachel - Skryté okno

RECENZE knihy: Máte rádi kvalitní thrillery, ale už jste přesyceni severskou krutostí? Měli byste vyzkoušet Rachel Abbottovou. Napětí zaručeno, a to i bez hektolitrů kapající krve.

více
Někdo tě sleduje - Finn A.J. - Žena v okně

RECENZE knihy: Po Dívce ve vlaku je tady další thriller s “dámou”, která je od první stránky divná. Hlavní hrdinka knihy Žena v okně je psycholožka Anna Foxová, která je ale nyní sama v péči psychiatra. Mezi zdmi vlastního domu ji drží strach z pobytu venku, úzkostná porucha agorafobie. Všechny dny za posledních deset měsíců jsou pro ni jeden jako druhý...

více
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 >>